А Новий рік — за розкладом…

Невпинно летить час. І кожен прожитий день наближає найулюбленіше для всіх нас свято — Новий рік. Не заважаючи на життєві труднощі, кожному хочеться зустріти це свято у теплому родинному колі з неодмінним його атрибутом — новорічною ялинкою.
Щоб задовольнити цю потребу, Кремінське лісомисливське господарство спеціально створює достатню кількість плантацій новорічних ялинок. Перед Новим роком ялинки можна буде придбати в лісництвах, також вони реалізовуватимуться лісгоспом у райцентрі у відведених для цього місцях. Роздрібна ціна на ялинки така: сосна звичайна висотою до 2 м — 75 грн., від 2,1 до 3 м — 90 грн., понад 3 м — 186 грн.; сосна кримська висотою до 2 м — 114 грн., від 2,1 до 3 м — 132 грн. Оптовим покупцям слід звертатися до промислового відділу лісомисливського господарства.
Хочеться нагадати, що у передноворічний період для запобігання незаконному вирубуванню хвойних насаджень лісомисливьке господарство спільно зі співробітниками Нацполіції проводить комплекс заходів з охорони хвойних насаджень від незаконних порубок. Ліс патрулюють мобільні групи, проводяться спеціальні рейди. Варто нагадати, що згідно зі статтею 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення, на громадян, винних у здійсненні незаконних порубів, накладаються адміністративні штрафи з обов’язковим вилученням новорічних ялинок. Окрім штрафу правопорушник відшкодує ще й шкоду, заподіяну лісу. Розмір шкоди залежить від діаметру дерева, а в період з грудня по січень збільшується утричі. То ж, за кожне незаконно зрубане напередодні свят дерево, порушникам доведеться викласти суму, котра відчутно вдарить по кишені.
Звертаємо увагу жителів району на те, що кожна ялинка, котра реалізовується у законний спосіб, повинна мати пластмасову або паперову бирку, за якою можна через мережу Інтернет отримати вичерпну інформацію про походження новорічної красуні.
Отже, починаємо готуватися до свят і нехай Новий рік та Різдво несуть нам щастя і добро!

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.